קצת עליי

ברוכים לבלוג שלי , שמי מיכאל כץ טבח במקצועי מאז שנת 1991.

מאז 2016 נפל בזכותי הכבוד להיות הרכז והמורה הראשי בקורס ה"פרופשונל גורמה" בבית הספר לבישול דן גורמה. קורס שאני מאד גאה בו.

כל שנות הניסיון שלי במטבח הן כטבח מן השורה והן כשף, קשרים עם מורים מכל העולם, עבודה צמודה עם השף אבי שטייניץ הביאו ליצרת אחד הקורסים היפים , מאתגרים עם תמהיל שלדעתי הוא בין הטובים בארץ ונכון אני לא אובקייטיבי פה אבל מאד גאה בתוצאה.

בשנים 2003-2006 התמזל לי המזל והתקבלתי ללמד במשרה מלאה בבית הספר ״לה קורדון בלו״  ,בסניף שנמצא בלונדון, בית ספר לבישול שנוסד בצרפת בשנת 1895 ולו מספר שלוחות ברחבי העולם. בתקופה שבה לימדתי הבנתי כמה חשוב לי להעביר את המעט ידע שצברתי ועדיין צובר לטבחים בתחילת דרכם.

בבלוג זה אני מעלה כל נושא שניראה לי חשוב להעביר אומנם הכותרת הנו ״טיפ הכוונה לטבח הצעיר״ (טבחים צעירים בגיל, בנפש ובניסיון). הבלוג מיועד לכל טבח מקצועי או חובבן שמועניין להעשיר את היידע שלו- רבים מהבלוגים נכתבים במטבח ממש תוך כדי עבודה  , חלקם כתבתי לפני כמה שנים ואני חושב הם עדיין רלוונטים בדרך זו או אחרת ומשתף אותם כאן.

אני מקווה שזה יעזור ויתרום לטבחי העתיד של ישראל – ששואלים אותי מה נותן לי חיוך וחשק גדול לבוא כל בוקר למטבח זה הצוות שלי שיחד אנחנו עושים דרך ניפלאה במטבח -יחדלומדים, משתפים ועושים את מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב- לתת שירות ולבשל.

 מעבר לעיסוק בבישול  יש לי אהבה גדולה לנגינה בעיקר על מערכת התופים ובניית דגמים .מסוגים שונים

 למי שמעוניין לקבל מעט יותר מידע עלי יוכל למצוא את זה כאן בקישור הבא: מיכאל כץ

תודה שקראתם.

מיכאל

IMG_0294-0

4 תגובות על ״קצת עליי״

  1. מיכאל, אתה מקסים.תודה על שיתוף היגע העשיר והמקצועי שלך.

השאר תגובה